_MG_4752

Pensjonat “Misiówka” położony w Sudetach Środkowych, we wsi Borówno jest idealnym miejscem na spędzenie czasu blisko natury.

Usytuowany daleko od głównej drogi zapewnia komfortowe warunki wypoczynku oferując przy tym bliskość większości atrakcji turystycznych regionu.

Zapraszamy wszystkich ceniących uroki polskiej wsi, chcących odpocząć od codziennego zgiełku – z ciszy i pięknych widoków możecie korzystać do woli – u Nas tego pod dostatkiem!

A że dogadzaniu sobie nigdy dość to, oprócz piękna przyrody, oferujemy także możliwość korzystania z sauny i gorącej beczki. Ażeby było jeszcze przyjemniej to balię kąpielową ustawiliśmy pod gołym niebiem i wyposażyliśmy w system air massasge(jacuzzi)  i zestaw kolorowych, odprężających  świateł LED.


Na terenie “Misiówki” znajdują się dwa stawy zamieszkane przez karpie,liny i sandacze – przy odrobinie wędkarskich umiejętności pozwalają się złowić i zjeść. Aby były smaczne proponujemy najpierw je ugrillować lub uwędzić, najlepiej na miejscu w Naszej wędzarni.

Dla tych co to lubią trochę adrenaliny też mamy małe co nieco. Naszą stajnię zamieszkują trzy przepiękne Quady najczystszej krwi, które lubią pokazać co potrafią w terenie.Dla tych, którzy lubią trochę mniejsze szybkości mamy do wypożyczenia rowery.

Oczywiście nie można przemilczeć faktu, iż okolica sprzyja piechurom lubiącym z plecakiem wycieczki! Jako że w górach się znajdujemy to napewno i narciarze znajdą coś dla siebie(od Nas na Dzikowiec tylko 12km, do Lubawki 17 km a i granica czeska nieopodal).

Jako że zwierzęta są naszą pasją ( posiadamy dwie utytuowane hodowle: Owczarka Niemieckiego i Jack Parson Russel Terrier) możecie śmiało do Nas przybywać ze swoimi pupilami. Specjalnie dla nich przygotowane mamy  drewniane kojce, każdy ze  swoim wybiegiem.