§1

Łowisko stanowi integralną część obiektu „Misiówka” i jest udostępnione wyłącznie dla gości Naszego pensjonatu.

§2

Na łowisku dozwolone są następujące metody łowienia:

  • spławikowa,
  • gruntowa,
  • spinningowa

 

§3

Gospodarz łowiska oraz inne osoby obsługujące zastrzegają sobie prawo do  skontrolowania samochodów i bagaży w przypadku podejrzenia, iż nie wszystkie ryby zostały zgłoszone do zważenia.

§4

Złowione ryby wypuszczamy tylko jeśli nie ucierpiały wskutek holu. Prosimy nie wpuszczać do wody ryb, które mogą nie przeżyć. Można je zostawić po uprzednim zawiadomieniu gospodarzy w Rybaczówce bez opłaty.

§5

Ryby, które złowimy i zamierzamy zabrać z łowiska zgłaszamy obsłudze łowiska w celu naliczenia za nie opłaty według cennika sprzedaży ryby żywej.

§6

Dzieci i młodzież do lat 18 mogą przebywać na terenie łowiska wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich, którzy w pełni ponoszą za nich odpowiedzialność.

§7

W obrębie łowiska nie wolno śmiecić, wyrzucać niedopałków papierosów, resztek żywności itp. Prosimy wędkarzy o pozostawienie jeziora oraz jego otoczenia w czystości.

§8

Na terenie łowiska obowiązuje zakaz kąpieli oraz wypuszczania psów luzem.

§9

Właściciel łowiska nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku, a także zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu łowiska.

§10

Gospodarz łowiska zastrzega sobie możliwość organizowania zamkniętych imprez wędkarskich. Za ewentualne trudności – przepraszamy.

§11

Patroszenie ryb odbywać może się tylko w wyznaczonym miejscu wskazanym przez gospodarzy.

§12

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do wędkowania za opłatą umieszczoną w cenniku.

§13

Wstęp na łowisko jest równoznaczny z akceptacją obowiązującego regulaminu oraz cennika.