“Misiówka” dokonuje rezerwacji po zgłoszeniu poprzez stronę internetową.

Procedury rezerwacyjne kształtują się następująco: rezerwacja ma tytuł wstępny (niepotwierdzony), aż do czasu potwierdzenia otrzymania zaliczki w wysokości 30% kwoty całkowitej. Potwierdzenie wysyłane jest mejlowo, na adres podany przy rezerwacji terminu.

Użytkownik dokonujący rezerwacji otrzyma powiadomienie na adres mailowy z numerem konta bankowego, tytułem przelewu oraz kwotą do wpłaty.

Użytkownik powinien dokonać płatności w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od daty dokonania rezerwacji. Jeżeli nie odnotujemy wpłaty na konto rezerwacja zostanie anulowana a wybrany termin przechodzi w status “termin wolny”.

Pozostała należność za pobyt, wraz ze zwrotną kaucją wysokości 1000 zł musi być dokonana w dniu przyjazdu przy czynnościach meldunkowych.

Kaucja stanowi zabezpieczenie na wypadek zniszczeń sprzętu w trakcie pobytu, i w razie braku zastrzeżeń zwracana jest w dniu wyjazdu.

W przypadku korzystania z atrakcji dodatkowych (sauna, balia kąpielowa, wynajęcie domku-imprezowni, wypożyczenie Quada lub roweru) opłatę należy uiścić przed rozpoczęciem korzystania.

Informujemy, że doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 11 w dniu wyjazdu.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy po numerem 796 156 276

Regulamin rezerwacji i warunki jej anulowania.

  1. Brak wpłaty zaliczki w terminie wskazanym na potwierdzeniu rezerwacji powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji nie później niż 21 dni przed dniem, w którym miało nastąpić zameldowanie, zwracamy 100% wpłaconej zaliczki
  3. W przypadku anulowania rezerwacji nie później niż  14 dni przed dniem, w którym miało nastąpić rozpoczęcie korzystania z usług,  pobieramy  50 % wpłaconej zaliczki.
  4. Poniżej 14 dni przed dniem, w którym miało nastąpić rozpoczęcie korzystania z usług, wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
  5. W okresach świątecznych, „Majówki”, Sylwestra i Nowego Roku ceny i warunki rezerwacji oraz jej anulowania ustalane indywidualnie.